Rádi Vám zpříjemníme "život" v kanceláři...

Café Majada

Společnost Cafe Majada, jejíž sídlo se nachází pod sopkou Pilon de Los Naranjos, v samém srdci pohoří Apaneca - Ilamatepec, byla založena v roce 1966 jako sdružení pěstitelů kávy. Společnost patří v El Salvadoru mezi největší producenty kávy a v dnešní době zpracovává ty nejlepší kávové plody z asi 450 plantáží z celé oblasti, z nichž některé mají certifikaci Rainforest Alliance. Nakupují zde přední světové značky jako je Illy, Kraft nebo Starbucks. V nabídce najdeme jak praženou zrnkovou kávu, mletou kávu, tak i nepraženou (zelenou) kávu. Součástí strategie společnosti je postupně certifikovat ty nejlepší kávové plantáže tak, aby byl zaručen původ a aby se ojedinělost zdejší kávy dostala do širšího povědomí.

Cafe Majada zaručuje čerstvou kávu z poslední sklizně,která je čerstvě pražená a zabalena v originálním obalu s jednocestným ventilem. 

Certifikace kvality


*Rainforest Alliance je organizace dohlížející na certifikaci farem které produkují tropické plodiny včetně kávy, banánů, kakaa, pomerančů, čaje atd. Pro získání certifikace je potřeba splňovat řadu ekologických a sociálních standardů např. omezení používání chemikálií a hnojiv, pěstitelské zásahy, dodržování adekvátních pracovních podmínek pro zaměstnance, odpovídající platby pracujícím, zákaz zaměstnávání dětí. Certifikaci může získat pouze káva pěstovaná ve střední a vysoké nadmořské výšce.

Prohlédnout katalog

Novinky

23.02.2015 | Veletrh TOP GASTRO & HOTEL 2015

Ve dnech 19. - 22. 2. 215 proběhl na výstavišti v Praze Holešovicích další ročník mezinárodního veletrhu Top gastro & hotel. Café Majada se účastnila pod záštitou České barmanské asociace, které také poskytla kávu do soutěže Mistr kávy.

09.09.2014 | Polní den s firmami ZZN Polabí a Limagrain

Polní den v Poděbradech 5. září 2014.

27.02.2014 | Veletrh SALIMA 2014 - prezentace čajů Premier´s

29. ročník mezinárodního potravinářského veletrhu Salima v Brně. 

20.02.2014 | Ochutnávka kávy Cafe Majada na veletrhu Holiday Word

Zveme Vás na ochutnávku kávy Cafe Majada na stánek salvádorského velvyslanectví (PK 180) u příležitosti 23. ročníku veletrhu Holiday Word, který proběhne ve dnech 20. - 23. února 2014 v areálu holešovického Výstaviště v Praze.

18.02.2014 | Veletrh Danubius Gastro 2014 Bratislava

Mezinárodní potravinářský veletrh Danubius Gastro Bratislava - 30. 1. - 2. 2. 2014